امروز پنجشنبه - 31 مرداد 1398
خطر ظهور جریان ضد تولید در شرکت های معدنی/عملکرد گلگهر قابل دفاع است
خطر ظهور جریان ضد تولید در شرکت های معدنی/عملکرد گلگهر قابل دفاع است
تاریخ انتشار : 2 بهمن 1397
عملکرد شرکت گلگهر در تولید و مسولیت های اجتماعی قابل تقدیر است.
مهرداد اکبریان رییس انجمن سنگ آهن در گفتگو‌ با معدن ۲۴در مورد جلسه اخیر هیئت مدیره انجمن با ناصر تقی زاده اظهار داشت:شرکت گلکهر هم اکنون ۴۲طرح در حوزه معدن ،صنایع معدنی و مسولیت های اجتماعی دارد که پیشرفت فیزیکی آنها بین ۸۰تا ۴۰درصد است و این شرکت علاوه بر موفقیت های چشمگیر در حوزه معدن گامهای موثری در بخش مسولیت های اجتماعی نظیر ساخت بیمارستان برداشته است.
وی تصریح کرد:یکی از وظایف انجمن های تخصصی بررسی دقیق مشکلات واحد های تولیدی است و نشست مشترک انجمن سنگ آهن با مدیر عامل گلگهر بیشتر برای شناسایی راهکارهای اساسی برای رفع موانع تولید و حمل سنگ آهن بود.
اکبریان خاطرنشان کرد:شرکت گلکهر طی سال های اخیر اقدامات موثری در حوزه تولید و‌توسعه فرآوری سنگ آهن و ایجاد ارزش افزوده انجام داده است.
وی گفت:جسارت و مدیریت تقی زاده در شرکت گلگهر سبب شد تا در شرایط سخت بازار روند افزایش تولید هرگز متوقف نشود و همزمان با ورود به چرخه فولاد سبب ارزش آفرینی در حوزه معدن شده است.
اکبریان با انتقاد به برخی جریان سازی ها در حوزه مدیریتی بخش معدن اظهار داشت:متاسفانه در برخی بنگاههای معدنی کشور شاهد نفوذ جریان ضد تولید و ظهور جریانات سیاسی هستیم که این موضوع به هیچ عنوان به سود اقتصاد و ذی نفعان واقعی عرصه تولید نیست .
فرانک امیدی مهرداد اکبریان ,هیات مدیره ,انجمن سنگ آهن ,گل گهر ,تقی زاده ,عملکرد 168
گالری عکس